Az UNICEF szolgáltató központot nyit Budapesten
Az UNICEF székházában aláírt fogadóország-megállapodás nyomán a magyar fővárosban felállítandó központ több mint 300 alkalmazottja a gyermekjoggal, gyermekvédelemmel, gyermek-életminőséggel és árva gyermekek ügyével foglalkozó világszervezet bér- és számlafeldolgozását, részben az emberi erőforrás-ügyeit fogja intézni és egyúttal informatikai segítségnyújtást is végez. “Szeretném megerősíteni kormányom elkötelezettségét az UNICEF-nek a gyermekek védelmét célzó, egyedülálló és nemes világméretű küldetése […]
Teljes cikk
