Ezek a versenyképes munkahelyek! Miért érezzük jól magunkat, ha zöld az iroda?
Hornok Edina, a DVM group környezettudatossági részlegvezetője a „Kinek használ a zöld minősítés” c. előadását azzal nyitotta, hogy a dolgozói jólétet, a munkatársak egészségét, hangulatát, kényelmét fizikai és mentális aspektusból vizsgálhatjuk. Három alapvető tényezőről beszélhetünk: egyrészt a kollégáinkkal folytatott kommunikációt, és általában a kapcsolatainkat mi magunk befolyásolhatjuk, másrészt azonban nincs ráhatásunk arra, hogy kikkel dolgozunk […]
Teljes cikk
